Archiwum - listopada 2014

fantastycznie  Komentarze (0)
28. listopada 2014 19:46:00
linkologia.pl spis.pl

 jestem szczęśliwa >
Jest super

Miłość wszedzie a ja nadal sama

ale w szkole nadal chujnia :/

o matko  happy ja <3

2 dni super z fantastycznymi ludzimi  chociaż się  żle czuje jest bosko.

założyłam się z kolego o całusa lol :)

alexsa1998 : : szczęśliwa

:) Komentarze (0)
16. listopada 2014 16:42:00
linkologia.pl spis.pl

Niedługo świeta a ja ich nie chcę nie. Nie ciepię świąt , ludzie dajo sobie prezęty a ja nie znoszę ich !!!

W nocy nie mogłam spać śniło mi się wszystko co było w wakacje a to dla tego że widziałam tych wariatek zdj i tych debili co spędziałam wakacje :/  Wszedzie widzie zakochanych ludzi a ja cierpie widząc szczęście innych . Sama bym tak chciała ale teraz martwię się o szkołe nie za bardzo mi idzie najgoesze są te pieprzone języki no masakra nic nie umiem z nich reszta spko ale języki to nic nie umiem :( Ale teraz się porwiać muszę bo  niedługo koniec semestru a nie chcę jedynek na koniec :(

Z newó boli mnie brzuch . Boje się każdego dnia boje  się tego że nie dam rady że wstane a życie mi się rosypie jak korale .  Ale muszę o siebie walczyć , ale nie daje czasmi rady . ALE WIEM  NIE PODAWĆ SIĘ . TAKIE MOTO :)  AH nie mogę już pisać może kiedyś ale dziś już nie pa

Zdjęcie: // whatever

Zdjęcie: ♥ ♥ Napiszę sb tag *-* ;3  //whatever #nabóldupy

Zdjęcie: Czy tylko ja tak mam? ;_; //whatever

THE END

alexsa1998 : :

smutne ale tak jest :/ Komentarze (0)
14. listopada 2014 21:56:00
linkologia.pl spis.pl

     

  Jak myśleć pozytywnie jak w wokół ciebie jest tyle zła ?
Jak się cieszyć jeżeli kochasz bez wzajemność?
Jak  żyć jeżeli serce krwawi ?


 Łatwo mówić trudniej zrobić :( Ale na pewno przejdzie, kiedyś tylko kiedy ?

Boli kiedy, wspominasz co było kiedyś a teraz tego nie . Ale wiem że czas leczy rany i że szczęście, kiedyś i do mnie dobiegnie :)

Nie musisz udawać...
"Ludzie nie płaczą,dlatego że są słabi. Płaczą bo byli zbyt długo silni "

  
Tak i to jest prawda :)


Tak to boli że kiedyś było się tak blisko a teraz jest się tylko wspomnieniem :/

POZDRAWIAM WAS . MOŻECIE MI NASKOCZYĆ WY TĘPE DZIDY HEHEHEHE

CO PRAWDA TO PRAWDA :P
THE END :)

JESTEM SZCZĘŚLIWA ŻE IDĘ DO PRZODU CHOCIAŻ CZASAMI MNIE DOBIJAJĄ :)

alexsa1998 : :

czy warto się zakochać  Komentarze (0)
14. listopada 2014 16:49:00
linkologia.pl spis.pl

Każdy młody człowiek, chce mieć kogoś bliskiego obok siebie ,żeby mógł z kims porozmwiać,  przylulić,pocałować , spedzać z tą osoba swój  wolny czas . Każdy w życiu czegoś pragnie do czegoś dąży po co   i na co niech każdy sobie odpowie . Po co się zakochać jak i tak wiadomo że i tak  nie spędzimy z  tą osobą swoejo całego życia . Ja uważam że osoby  w młodym wieku nie powiny mieć kogoś, najczęśćiej są  związki tylko z przyzwyczajenia a później sami siebie obrażajo nastawiają ludzi przeciwko siebie dążą ku zemscie tej osoby co niby kochały , a tak na prawdę były dla szpanu żeby się pokazać innym .  Ale są  prawdziwe miłość w wieku nastoletnim , dbaja o sibie jakby chciały ze sobą żyć do konica życia , ale takim osobam najczęściej ktoś wchodzi w drogę . Ja w wieku 16 lat zakochałam się w chłopku i była to miłość nieodwzajemnieona, bolało mnie to strasznie i boli dziś obojętność ludzka.  Jak można mówić że się go  kocha a póżniej nie odzywać nwm jak ale sie da .
 Może to moja wina ale , odżucam każdego chłopka który mnie zaczepia bo, nie chcę żebym znowu ciepriała , nie chcę się zakochac i przyzyczajić do kogoś kto później mnie zrani . Może i źle robię ale ja uważam że dla mnie tak najlepiej będzie nie angażzowąć sie i odać się jakimś zajeciom. Odać sie czemuś co nie zrani, i po czym już nie bendę ciepireć . Ale miłoście są różne ja kochm tylko mamę,bartka, rodzenistwo, karolę oni mi pomagają .  Radzą w trudnych sytuacjach w życiu i nie powiniśmy sie smucić bo tak na prawdę w życiu mamy ludzi  co nas kochają i będą o nas walczyć. I sami powiniśmy ich zauważac i nie ranic jak raniliśmy dotychczas . Więc się zmienimy stanimy w miejscu i pomyślmy co jest dla nas ważne .

Bo ludzi tracimy szybko a czas leci tak szybko i w  każdej chwili każdego z nich możemy stracić . Stanimy i pomyślmy nad sensem życia .

Czy warto robić tak robiliśmy dotychczac, ja wiem że nie warto i pomału to zmieniam :)

Więc ten kto to przeczyta niech się zastanowi czy warto kochać i przez miłóść nieodwajemniono izolować innych ktoży nas kochja :)

"PATRZ JAK WSZYSTKO SZYBKO SIĘ ZMIENIA COŚ JEST A POTEM TEGO NIE MA "

 

 

 

alexsa1998 : :

Strona główna


Kalendarz

pn wt sr cz pt so nd
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930