Komentarze do notki czy warto się zakochać

czy warto się zakochać  
14. listopada 2014 16:49:00
linkologia.pl spis.pl

Każdy młody człowiek, chce mieć kogoś bliskiego obok siebie ,żeby mógł z kims porozmwiać,  przylulić,pocałować , spedzać z tą osoba swój  wolny czas . Każdy w życiu czegoś pragnie do czegoś dąży po co   i na co niech każdy sobie odpowie . Po co się zakochać jak i tak wiadomo że i tak  nie spędzimy z  tą osobą swoejo całego życia . Ja uważam że osoby  w młodym wieku nie powiny mieć kogoś, najczęśćiej są  związki tylko z przyzwyczajenia a później sami siebie obrażajo nastawiają ludzi przeciwko siebie dążą ku zemscie tej osoby co niby kochały , a tak na prawdę były dla szpanu żeby się pokazać innym .  Ale są  prawdziwe miłość w wieku nastoletnim , dbaja o sibie jakby chciały ze sobą żyć do konica życia , ale takim osobam najczęściej ktoś wchodzi w drogę . Ja w wieku 16 lat zakochałam się w chłopku i była to miłość nieodwzajemnieona, bolało mnie to strasznie i boli dziś obojętność ludzka.  Jak można mówić że się go  kocha a póżniej nie odzywać nwm jak ale sie da .
 Może to moja wina ale , odżucam każdego chłopka który mnie zaczepia bo, nie chcę żebym znowu ciepriała , nie chcę się zakochac i przyzyczajić do kogoś kto później mnie zrani . Może i źle robię ale ja uważam że dla mnie tak najlepiej będzie nie angażzowąć sie i odać się jakimś zajeciom. Odać sie czemuś co nie zrani, i po czym już nie bendę ciepireć . Ale miłoście są różne ja kochm tylko mamę,bartka, rodzenistwo, karolę oni mi pomagają .  Radzą w trudnych sytuacjach w życiu i nie powiniśmy sie smucić bo tak na prawdę w życiu mamy ludzi  co nas kochają i będą o nas walczyć. I sami powiniśmy ich zauważac i nie ranic jak raniliśmy dotychczas . Więc się zmienimy stanimy w miejscu i pomyślmy co jest dla nas ważne .

Bo ludzi tracimy szybko a czas leci tak szybko i w  każdej chwili każdego z nich możemy stracić . Stanimy i pomyślmy nad sensem życia .

Czy warto robić tak robiliśmy dotychczac, ja wiem że nie warto i pomału to zmieniam :)

Więc ten kto to przeczyta niech się zastanowi czy warto kochać i przez miłóść nieodwajemniono izolować innych ktoży nas kochja :)

"PATRZ JAK WSZYSTKO SZYBKO SIĘ ZMIENIA COŚ JEST A POTEM TEGO NIE MA "

 

 

 

alexsa1998 : :

Brak komentarzy

Komentarze nie są dostępne dla gości - zaloguj się aby dodać wpis